Városlista
2025. február 23, vasárnap - Alfréd

Hírek

2016. Október 02. 06:00, vasárnap | Belföld
Forrás: police.hu

Bombával fenyegetőzött egy férfi a fővárosban - elfogták (VIDEÓVAL)

Bombával fenyegetőzött egy férfi a fővárosban - elfogták (VIDEÓVAL)

Bombariadó miatt kellett kiüríteni egy belvárosi mozit.

A jelenleg rendelkezésre álló adatok szerint szeptember 30-án 20 óra 34 perckor a BRFK Tevékenység Irányítási Központjába állampolgári bejelentés érkezett arról, hogy egy férfi agresszíven viselkedik és elmondása alapján két bombát helyezett el egy belvárosi moziban, melyeket fel fog robbantani.

A rendőrök a filmszínházat kiürítették, majd a Készenléti Rendőrség Tűzszerész Szolgálatának munkatársai átvizsgálták az épületet, ahol robbanó anyagot, robbantásra alkalmas eszközt nem találtak.

A Budapesti Rendőr-főkapitányság Bűnügyi Bevetési Osztály munkatársai N. Pétert 2016. október 1-jén 9 óra 53 perckor a Budapest XIII., Népfürdő utcában elfogták, majd előállították az V. kerületi rendőrkapitányságra. A férfi gyanúsítotti kihallgatása jelenleg is folyamatban van.

A 36 éves budapesti férfi ellen közveszéllyel fenyegetés bűntett elkövetésének megalapozott gyanúja miatt indított eljárást – őrizetbe vétele mellett – a Budapesti Rendőr-főkapitányság V. kerületi Rendőrkapitánysága. A rendőrök előterjesztést tesznek N. Péter előzetes letartóztatásának indítványozására.

Ezek érdekelhetnek még

2025. Február 23. 08:59, vasárnap | Belföld

Az ötös lottó nyerőszámai és nyereményei

A Szerencsejáték Zrt. tájékoztatása szerint a 8. héten megtartott ötös lottó és Joker számsorsoláson a következő számokat húzták ki:

2025. Február 23. 08:58, vasárnap | Belföld

Bírók tüntettek az igazságszolgáltatás függetlenségéért Budapesten

A bírók és az igazságszolgáltatás függetlenségéért demonstrációt tartottak a Magyar Bírói Egyesület (MABIE) szervezésében szombaton Budapesten.

2025. Február 23. 08:54, vasárnap | Belföld

Évértékelő - Orbán Viktor: 2025 legyen az áttörés éve

2025. Február 22. 08:21, szombat | Belföld

Nagy Márton: az élelmiszerárak csökkentéséért dolgozunk!

Az élelmiszerárak csökkentéséért dolgozunk! - közölte a nemzetgazdasági miniszter a közösségi oldalán, hozzátéve: pénteken egyeztetett az Országos Kereskedelmi Szövetség (OKSZ) képviselőivel az élelmiszerárak alakulásáról.