Hírek
2013. Május 17. 05:00, péntek |
Belföld
Forrás: mno.hu
Fotózott az S4 Zoom
Egy Samsung-munkatárs Google+ oldaláról került ki egy S4 Zoommal készült fotó.
Régi, ám igaz mondás, hogy ami egyszer felkerül az internetre, az bizony ott is marad örökre. Most egy bangladesi Samsung-munkatárs töltött fel egy képet a Google+ profiljára, ahonnan szemfülesek gyorsan le is mentették, így az illető hiába törölte, már késő volt. Az Exif-adatok alapján az S4 Zoommal készített képen semmi különös nem látható, ám a típusszám alapján mégis elindult egyfajta pletykaözön. A készülék neve ugyanis SM-C101, ami nem illik bele a gyártó által a mobiltelefonoknál használt listába, így rögtön felmerült a gyanú, hogy az S4 jelzés puszta marketing, és a Samsung a Galaxy Camera utódját szeretné bemutatni az S4 Zoom személyében. Ezt a feltevést az is alátámasztja, hogy a kép 24 mm-es, széles látószögű objektívvel készült, ilyen pedig jelenleg egy mobilban sincs.
Akármilyen készülék is legyen az S4 Zoom, igen valószínű, hogy már júniusban bemutatkozik, tehát már csak hetek kérdése, és mindenre fény derül!
Ezek érdekelhetnek még
2025. Május 13. 07:23, kedd | Belföld
Orbán Viktor a Bank of China elnökével tárgyalt
Orbán Viktor miniszterelnök hétfőn Budapesten tárgyalt Ko Haj-csiaoval, a Bank of China elnökével - tájékoztatta az MTI-t a Miniszterelnöki Kommunikációs Főosztály.
2025. Május 13. 07:22, kedd | Belföld
Főpolgármesteri Hivatal: Karácsony Gergely felmentette a BKV vezérigazgatóját
Karácsony Gergely főpolgármester felmentette Bolla Tibort, a BKV vezérigazgatóját - közölte a Főpolgármesteri Hivatal hétfőn késő délután az MTI-vel.
2025. Május 12. 06:00, hétfő | Belföld
Megtartották az Élet menetét Budapesten
2025. Május 12. 06:00, hétfő | Belföld
Jellemzően napos, de az átlagosnál hűvösebb idő várható a héten
Jellemzően napos-gomolyfelhős, de az átlagosnál hűvösebb idő várható a jövő héten: egyes helyeken hajnalban akár 0 Celsius-fok körülire is lehűlhet a levegő, napközben 14-20 fok várható.