Hírek
2017. December 11. 18:38, hétfő |
Belföld
Forrás: mti
Három férfi pincébe zárta és megverte női alkalmazottját Győrben
Három férfi pincébe zárta és durván bántalmazta női alkalmazottját Győrben.
Előzetes letartóztatásba helyezett hétfőn a Győri Járásbíróság három budapesti férfit, aki december 7-én este állítólagos tartozásai miatt pincébe zárta, majd bántalmazta egyik női munkavállalóját egy üzletben - közölte a Győr-Moson-Sopron Megyei Rendőr-főkapitányság szóvivője hétfőn az MTI-vel.
Tóth Gabriella elmondta, hogy december 7-én este a győri üzlet egy órával korábban bezárt, a dolgozókat a sértett kivételével a három férfi hazaengedte. Ezután arra kényszerítették a nőt, hogy lemenjen velük a pincébe, ahol fémcsővel, bottal és más tárgyakkal ütlegelték a végtagjait és a felső testét. A nő bordatörést szenvedett.
A három férfi a nő mobiltelefonját, bankkártyáját és a kulcsait elvette, majd életveszélyesen megfenyegette őt és a családtagjait, ha értesíti a hatóságokat.
A rendőrök másnap elfogtak egy 26, egy 38 és egy 43 éves férfit, és személyi szabadság megsértése, súlyos testi sértés, valamint zsarolás gyanúja miatt eljárást indítottak ellenük.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Február 02. 08:32, vasárnap | Belföld
MÁV: tavaly ötből négy személyvonat késés nélkül közlekedett
A MÁV tavaly több mint 1,1 millió személyszállító vonatot közlekedtetett, ötből négyet késés nélkül - közölte a közlekedési társaság szombaton az MTI-vel.
2025. Február 02. 08:28, vasárnap | Belföld
Nagy Márton: a turizmus csúcsteljesítményt nyújtott tavaly
A turizmusban van lendület és erő, \"csúcsteljesítményekről\" lehet beszélni a 2024-es évben - mondta Nagy Márton nemzetgazdasági miniszter a 32. Turizmus Évadnyitó Gálán szombaton Budapesten.
2025. Február 01. 09:13, szombat | Belföld
9 százalékkal nőttek az ipari termelői árak
2024 decemberében az ipari termelői árak átlagosan 9,0 százalékkal meghaladták az egy évvel korábbit.
2025. Február 01. 09:12, szombat | Belföld
Sűrű köd nehezíti a közlekedést több megyében
Több megyében is akár 100 méter alá csökkent a látótávolság köd miatt - közölte a pénteken az Útinform.