Városlista
2025. február 24, hétfő - Mátyás

Hírek

2011. Augusztus 12. 07:33, péntek | Kék hírek
Forrás: HírTV

Két napig hűvösre küldték a baracktolvajt

Két napig hűvösre küldték a baracktolvajt

Baracktolvajt füleltek le a miskolci biciklis járőrök a napokban, az elkövetőt a bíróság kétnapi elzárásra ítélte – közölte a Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Rendőr-főkapitányság kommunikációs irodája csütörtökön.

Augusztus 4-én a kora délutáni órákban a két kerékpáros járőr éppen a Bedegvölgyi dűlőben portyázott, amikor a hétvégiházas övezet egyik telkéről egy, a pólójában gyümölcsöket cipelő férfi kívánt elinalni. A mintegy két kilogrammnyi barackkal távozni szándékozó 41 éves miskolci férfit a járőrök hamar „nyakon csípték” és szabálysértési őrizetbe vették. A baracktolvajt a bíróság pár nappal később tulajdon elleni szabálysértés elkövetése miatt kétnapi elzárásra ítélte – olvasható a rendőrségi közleményben.

A közelmúltban két, jó minőségű hegyi kerékpárral gazdagodott a Miskolci Rendőrkapitányság vasgyári rendőrőrse, hogy felügyelhessék a gépjárművel már nem járható hétvégiházas övezeteket. (lm)

police.hu

Címkék: tolvaj

Ezek érdekelhetnek még

2025. Február 22. 08:20, szombat | Kék hírek

Az ügyészség 14 év fegyházat kért beismerés esetére az antifa támadások német vádlottjára

Az ügyészség 14 év fegyházbüntetés kiszabását kérte a 2023. februári, Budapesten történt antifa támadások német vádlottjára arra az esetre, ha beismeri a bűncselekmény elkövetését.

2025. Február 20. 08:03, csütörtök | Kék hírek

Vágujhelyi Ferenc: februárban debütál az adategyeztetés, a NAV új gazdaságfehérítő eszköze

Februárban indulnak a vállalkozásokat célzó, első adategyeztetések a NAV-nál, az újfajta - adózókat partnerként kezelő, transzparens - eljárással a csalárd adózók is könnyen kiszűrhetők

2025. Február 17. 09:14, hétfő | Kék hírek

Egyhetes közlekedésbiztonsági ellenőrzés kezdődik

Egyhetes, európai szintű közlekedésbiztonsági ellenőrzés indul hétfőn, amely Magyarországon is elsősorban a tehergépjárművek és autóbuszok, valamint vezetőik ellenőrzésére terjed ki.

2025. Február 16. 08:58, vasárnap | Kék hírek

Rács mögött a műszaki vizsgaállomás korrupt munkatársai

A Nógrád Vármegyei Főügyészség indítványára a bíróság letartóztatott három férfit, akik majd egy éven keresztül kenőpénzeket kínálva, illetve elfogadva engedtek át a műszaki vizsgán rossz műszaki állapotú járműveket.