Hírek
2020. Augusztus 08. 11:03, szombat |
Kék hírek
Forrás: mti - illusztráció: police.hu
Kilenc embert állítottak elő egy fővárosi verekedés után

Összeverekedett két társaság Budapesten, a VIII. kerületi Práter utcában. Kilenc embert előállítottak - közölte a rendőrség péntek este a honlapján.
A Budapesti Rendőr-főkapitányság közleményében azt írta: a jelenlegi adatok szerint a verekedésben két ember könnyebben megsérült.
A VIII. kerületi rendőrök megkezdték a kilenc előállított elszámoltatását és a körülmények tisztázását - tették hozzá.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Április 08. 07:52, kedd | Kék hírek
Életfogytiglanra ítélték a Katzenbach-ügy vádlottjait
Életfogytig tartó szabadságvesztésre ítélte első fokon a Fővárosi Törvényszék hétfőn a Katzenbach-ügy három vádlottját, akik a vád szerint 2009-ben meggyilkolták Katzenbach Imre egykori futballistát.
2025. Április 06. 08:12, vasárnap | Kék hírek
Azonosította és őrizetbe vette a rendőrség a kolozsvári magyar fiatalt bántalmazó férfit
2025. Április 03. 08:06, csütörtök | Kék hírek
Europol: nemzetközi művelet keretében számolták fel a világ egyik legnagyobb pedofilplatformját
Több mint 30 ország hatóságainak közreműködésével, egy összehangolt nemzetközi művelet keretében felszámolták a világ egyik legnagyobb, gyermekek szexuális kizsákmányolására épülő online platformját, a Kidflixet