Városlista
2025. február 24, hétfő - Mátyás

Hírek

2014. Augusztus 25. 11:45, hétfő | Helyi sport
Forrás: www.infomako.hu/fishingtime.hu

Kiszombori hölgy nyerte a horgász világbajnokságot

Kiszombori hölgy nyerte a horgász világbajnokságot

A Portugáliában hétvégén megrendezett XXI. Női Horgász Világbajnokságon szerzett világbajnoki címet a Kiszombori születésű Walter Barna Diána. Gratulálunk!

Az első versenynapon nem igazán ment a magyar válogatottnak, összesen 42 pontot gyűjve nem volt az élmezőnyben. Nem úgy Walter Barna Diána, aki egy kettest teljesítve versenyben maradt a egyéni dobogóért.


A második napon fantasztikusat horgászva szektor egyessel tette fel teljesítményére a koronát. Szó szerint, hiszen 3 ponttal egyéni világbajnoki címet nyert! A francia Valerie Nadan szintén 3 pontos volt, de ő mindkét fordulóban kevesebb halat fogott a magyar lánynál (asszonynál), így meg kellett elégednie az ezüstéremmel.



Az Antal Gréta, Kovács Hajnalka, Gyulánszki Nikolett, Rudnai Csilla, Walter-Barna Diána összetételű csapat is hatalmasat hajrázott, vasárnap mindössze 26 pontot gyűjtve jelentősen feljebb lépett és a mezőny első felébe tornázta fel magát! Csapatban végül az olaszok nyertek, a franciák és a házigazda portugálok előtt!-
írja a fishingtime.hu magazin.

Ezek érdekelhetnek még

2025. Február 24. 07:47, hétfő | Sport

Szoboszlai góljával és gólpasszával verte a Liverpool a címvédő Cityt

Szoboszlai Dominik góljával és gólpasszával az éllovas Liverpool 2-0-ra nyert a címvédő Manchester City vendégeként az angol labdarúgó-bajnokság 26. fordulójának vasárnapi rangadóján.

2025. Február 24. 07:44, hétfő | Bulvár

Ferenc pápa azt kéri a hívektől, hogy imádkozzanak érte

Vatikáni források újabb információkat közöltek Ferenc pápa állapotáról, amelyek némi bizakodásra adhatnak okot. Ezzel együtt a Szentszék megosztott egy üzenetet is, amelyet maga az egyházfő írt a kórházból.

2025. Február 24. 07:43, hétfő | Belföld

Felhősebb idő várható a héten, enyhülnek az éjszakai fagyok

Felhősebb idő várható február utolsó hetében, és többfelé kell csapadékra is készülni. Az éjszakai fagyok enyhülnek: hajnalban jellemzően mínusz 5 és plusz 2 Celsius-fok várható, míg a maximum általában 10 fok körül alakul

2025. Február 24. 07:42, hétfő | Életmód

OKF: sok bejelentés érkezett szabadtéri tüzekről vasárnap

Többtucatnyi bejelentés érkezett szabadtéri tüzekről a katasztrófavédelem műveletirányító ügyeleteire – közölte az Országos Katasztrófavédelmi Főigazgatóság (OKF) vasárnap az MTI-vel.