Városlista
2025. február 23, vasárnap - Alfréd

Hírek

2011. Október 18. 14:21, kedd | Belföld
Forrás: HírTV

Már több mint nyolcezren fogtak össze

Már több mint nyolcezren fogtak össze

Már összesen százmilliárdnyi forinthitelre lenne szüksége azoknak a devizahiteleseknek, akik csatlakoztak a nemrég alapított hiteltársuláshoz.

Már több mint 8 ezren vannak, akik közösen fellépve akarnak kedvezőbb forintkölcsönt kialkudni a bankoktól a rögzített árfolyamú végtörlesztéshez. Ekkora tömegben azonban már csak nagy bankok tudnának hitelkérelmeket fogadni. Dubravszky György a hírTV-nek elmondta: eddig egy konkrét ajánlatot kaptak, de ott a bank csupán 200 hitelkérelmet fogadott volna be. A kezdeményezés szervezője szerint jelenleg több bankkal is tárgyalnak, ezek eredményét október 28-án jelentik be. (lm)

hírTV

Ezek érdekelhetnek még

2025. Február 23. 08:59, vasárnap | Belföld

Az ötös lottó nyerőszámai és nyereményei

A Szerencsejáték Zrt. tájékoztatása szerint a 8. héten megtartott ötös lottó és Joker számsorsoláson a következő számokat húzták ki:

2025. Február 23. 08:58, vasárnap | Belföld

Bírók tüntettek az igazságszolgáltatás függetlenségéért Budapesten

A bírók és az igazságszolgáltatás függetlenségéért demonstrációt tartottak a Magyar Bírói Egyesület (MABIE) szervezésében szombaton Budapesten.

2025. Február 23. 08:54, vasárnap | Belföld

Évértékelő - Orbán Viktor: 2025 legyen az áttörés éve

2025. Február 22. 08:21, szombat | Belföld

Nagy Márton: az élelmiszerárak csökkentéséért dolgozunk!

Az élelmiszerárak csökkentéséért dolgozunk! - közölte a nemzetgazdasági miniszter a közösségi oldalán, hozzátéve: pénteken egyeztetett az Országos Kereskedelmi Szövetség (OKSZ) képviselőivel az élelmiszerárak alakulásáról.