Hírek
2020. November 21. 09:55, szombat |
Belföld
Forrás: mti - illusztráció: mti
Meghalt 121 beteg, 4397-tel nőtt a fertőzöttek száma

Meghalt 121, többségében idős, krónikus beteg, és újabb 4397 magyar állampolgárnál mutatták ki a koronavírus-fertőzést - közölte a koronavirus.gov.hu szombaton.
A kormányzati portálon azt írták: 170 298-ra nőtt a Magyarországon azonosított fertőzöttek száma. Az elhunytaké 3689-re emelkedett, 40 820-an már meggyógyultak.
Az aktív fertőzöttek száma 125 789. Az aktív fertőzöttek 22 százaléka, az elhunytak 26 százaléka, a gyógyultak 27 százaléka budapesti. 7358 koronavírusos beteget ápolnak kórházban, közülük 599-en vannak lélegeztetőgépen.
Hatósági házi karanténban 40 359-en vannak, a mintavételek száma 1 480 674-re emelkedett.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Március 04. 07:25, kedd | Belföld
Nagy Márton: családi adóparadicsom lesz Magyarország
Családi adóparadicsom lesz Magyarország: édesanyáknál szja-mentesség, édesapáknál pedig adókedvezmény érvényesítés - mondta Nagy Márton nemzetgazdasági miniszter Facebook-oldalán közzétett videójában.
2025. Március 04. 07:24, kedd | Belföld
A banki számladíjak emelkedése elleni fellépést helyezett kilátásba a nemzetgazdasági miniszter
A banki számladíjak jelentősen emelkednek - állapította meg a közösségi médiában hétfőn megjelent bejegyzésében Nagy Márton nemzetgazdasági miniszter.
2025. Március 04. 07:21, kedd | Belföld
Szijjártó Péter: minden szinten folyamatos a kapcsolattartás az amerikai adminisztráció és a magyar kormány között
Az amerikai adminisztráció és a magyar kormány között folyamatos a kapcsolattartás, a kommunikáció a technikai szinttől a különböző politikai szinteken át a legfelsőbb vezetői szintig
2025. Március 04. 07:19, kedd | Belföld
Letette a hivatali esküt Varga Mihály, a Magyar Nemzeti Bank új elnöke
Hétfőn a Sándor-palotában letette a hivatali esküt a Magyar Nemzeti Bank (MNB) új elnöke.