Hírek
2011. Október 27. 14:13, csütörtök |
Külföld
Forrás: MTI
Nehéz idők jönnek Franciaországban?

Hamarosan a francia gazdaságban is recesszió kezdődik – ismerte el a jövő évi francia költségvetési miniszter a Le Monde szerint.
A lap a miniszter asszony egyik tévéinterjúját idézi, amelyben a politikus elismerte, hogy a görögök megmentése túlságosan sok pénzt emészt fel, és a kormánynak nincs pénze arra, hogy még a bankokat is kisegítse. Ha ez mégis szükséges lesz, akkor olyan népszerűtlen intézkedésekre lehet szükség, ami esélytelenné tenné Sarkozyt és a kormányzó UMP-t a jövő évi választáson.
MTI
Ezek érdekelhetnek még
2025. Április 02. 07:40, szerda | Külföld
Fehér Ház: az elnöki aláírást követően azonnal hatályba lép az új amerikai vámrendszer
Az elnöki aláírást követően azonnal hatályba lép az új amerikai vámrendszer, már szerdán - közölte a Fehér Ház szóvivője kedden újságírók előtt.
2025. Április 01. 07:30, kedd | Külföld
Marine Le Pent börtönbüntetésre ítélték, és nem indulhat a következő elnökválasztáson
2025. Március 31. 08:07, hétfő | Külföld
A donyecki Zaporizzsja elfoglalását jelentette be az orosz védelmi minisztérium
Elfoglalta az orosz hadsereg a donyecki régióban lévő Zaporizzsja települést - közölte vasárnap az orosz védelmi minisztérium.
2025. Március 31. 08:03, hétfő | Külföld
Donald Trump: az Egyesült Államok mindenképpen bevezeti az új vámokat április 2-tól
Az Egyesült Államok mindenképpen bevezeti az új vámokat április 2-tól – közölte Donald Trump hozzátéve, hogy külön alkura csak akkor van lehetőség, ha az amerikai szempontból megéri.