Városlista
2025. március 15, szombat - Kristóf

Hírek

2018. Július 03. 09:09, kedd | Sport

Rally: Összességében egy jó verseny volt

Rally: Összességében egy jó verseny volt

Interjú Ifj. Bihari Péter raliversenyzővel a TAXI4 Székesfehérvár Rali után.

Az ifj. Bihari - Konyári párosnak sajnos rövidre sikerült a TAXI4 Székesfehérvár rali.
Mi is történt?

- Sajnos az utolsó szakaszra nem mentünk ki, mert a fékolajunk felforrt és elment a fék. Miután elég lobogósak a pályák, nem kockáztattuk meg így a szakaszt.

Az első nap sokat csúszkáltatok a pályán, nyilatkoztátok a Rally Rádiónak a gyorsok végén. Mennyire jöttek be nektek az első napi gyorsok?

- Az első nap tapogatóztunk, számunkra újak voltak a pályák. A gumikra és a hajtásra próbáltuk fókuszálni, a pályák tetszettek az itinerünket is sikerült finomítani. A gyorsaságik tempósak, ebből kifolyólag nagy sebességnél is sikerült keresztbe csúszkálnunk, ami nem gyors, de legalább látványos, belülről pedig izgalmas.

A nap végén egy városi Superspecial várt benneteket. Itt jól kiszolgálhattátok a kilátogató nézőket, ismerősöket. Hogy tetszett nektek az aszfaltos csapatás?

- A városi szakaszon próbáltunk keresztbe menni, de sajnos a betapadt sokszor a gumink és az autónak nem mindig volt kedve keresztbe menni, illetve a féltengelyeket is próbáltuk kímélni, mert párat már sikerült eltörni.

Vasárnap mindhárom szakaszon, folyamatosan gyorsultatok. Hogy ízlett nektek az utolsó nap?

- Vasárnap sikerült gyorsulni, de a nap elején a hajtáspumpánk kiszállt a versenyből, így nem megfelelően működött az autó nem volt kiszámítható.

A Mitsubishi EVO IX hogy bírta a két napot? Adott-e munkát a szerelőknek?

- A szervizcsapatnak nagy köszönet! Sikerült lecsúszni egy kicsit az útról megütöttük az autó hátsó futóművét, de a szervizben profin megoldották. Megcsinálták a hajtáspumpát, hogy menni tudjuk, a fék hiba pedig az fékolajban keresendő.

KÖSZÖNET ÉRTE!

Összességében, miként értékelitek a TAXI4 Székesfehérvár rallyt?

Összességében egy jó verseny volt, tudunk még gyorsulni, de ismét közelebb kerültünk az autóhoz.

Partnereink segítségét köszönjük: KZ Invest Kft., Hauser Magyarország Kft., Targo Trans Kft., Formula Magazin, Inter Cars, Pannon Titán Kft., Kelet Transz 2000 Kft., rallyonline.hu

- Hajósi Miklós -

Címkék: autósport, rally

Ezek érdekelhetnek még

2025. Március 14. 07:15, péntek | Sport

Európa-liga - Nyolc között a Manchester United és a Tottenham is

A Manchester United és a Tottenham Hotspur is hazai sikert aratva jutott tovább a labdarúgó Európa-liga nyolcaddöntős párharcainak csütörtöki visszavágóin.

2025. Március 13. 07:56, csütörtök | Sport

Premier League - A liga honlapja szerint Kerkez Európa egyik legjobb szélső védője lehet

Kerkez Milos, a Bournemouth magyar válogatott labdarúgója \"útban van afelé, hogy Európa egyik legjobb szélső védője legyen\" - írta elemzésében a Premier League honlapja.

2025. Március 13. 07:42, csütörtök | Sport

Bajnokok Ligája - Negyeddöntőben a címvédő Real Madrid

A címvédő Real Madrid ugyan 1-0-ra kikapott az Atlético Madrid otthonában, a tizenegyespárbajban mégis kiharcolta a továbbjutást a labdarúgó Bajnokok Ligája nyolcaddöntőjéből.

2025. Március 11. 14:23, kedd | Sport

Kermor Motorsport: Bonus Cup és CEE1 gokartos Versenyhétvége Jesoloban.

Íme a versenyzői beszámolók…