Városlista
2025. február 23, vasárnap - Alfréd

Hírek

2011. Szeptember 19. 14:29, hétfő | Kék hírek
Forrás: HírTV

Tömegkarambol az M7-esen

Tömegkarambol az M7-esen

Három ember sérült meg, mikor több autó rohant egymásnak az M7-es autópálya 27-es kilométerénél, a Budapest felé vezető oldalon. Az egyik sérültet mentőhelikopterrel szállították el a helyszínről.

A balesetsorozat vasárnap délután történt a sztráda 27-es kilométerszelvényében. Először két jármű ütközött egymásnak a főváros felé vezető oldalon. A karambol során egy ember szenvedett könnyű sérüléseket. A baleset miatt feltorlódott kocsisorba egy figyelmetlen autós rohant aztán bele Opeljével. A gépkocsi négy autót tolt egymásnak. A második karambolban az egyik személyautó utasai sérültek meg. Egyikük állapota súlyos, mentőhelikopterrel szállították kórházba. A másik sérültet a helyszínen ápolják, állapota egyelőre nem ismert.

A karambolsorozat helyszínén a sztráda Budapest felé vezető oldalát lezárták, a forgalmat a 7-es főútra terelték. (da)

HavariaPress

Ezek érdekelhetnek még

2025. Február 22. 08:20, szombat | Kék hírek

Az ügyészség 14 év fegyházat kért beismerés esetére az antifa támadások német vádlottjára

Az ügyészség 14 év fegyházbüntetés kiszabását kérte a 2023. februári, Budapesten történt antifa támadások német vádlottjára arra az esetre, ha beismeri a bűncselekmény elkövetését.

2025. Február 20. 08:03, csütörtök | Kék hírek

Vágujhelyi Ferenc: februárban debütál az adategyeztetés, a NAV új gazdaságfehérítő eszköze

Februárban indulnak a vállalkozásokat célzó, első adategyeztetések a NAV-nál, az újfajta - adózókat partnerként kezelő, transzparens - eljárással a csalárd adózók is könnyen kiszűrhetők

2025. Február 17. 09:14, hétfő | Kék hírek

Egyhetes közlekedésbiztonsági ellenőrzés kezdődik

Egyhetes, európai szintű közlekedésbiztonsági ellenőrzés indul hétfőn, amely Magyarországon is elsősorban a tehergépjárművek és autóbuszok, valamint vezetőik ellenőrzésére terjed ki.

2025. Február 16. 08:58, vasárnap | Kék hírek

Rács mögött a műszaki vizsgaállomás korrupt munkatársai

A Nógrád Vármegyei Főügyészség indítványára a bíróság letartóztatott három férfit, akik majd egy éven keresztül kenőpénzeket kínálva, illetve elfogadva engedtek át a műszaki vizsgán rossz műszaki állapotú járműveket.