Hírek
2024. Február 29. 06:00, csütörtök |
Sport
Forrás: MTI
Willi Orbán Fair Play-díjat kapott Németországban

A Német Sportújságíró Szövetség különdíjban részesítette Willi Orbánt, az RB Leipzig magyar válogatott futballistáját.
A klub közösségi médiás felületein arról számolt be, hogy a csapatkapitány a Fair Play kategóriában kapott elismerést azért, mert tavaly sejtdonorként egy leukémiás beteg gyógyulásában segédkezett.
A 42-szeres válogatott védő a kezelések miatt egy bajnoki rangadót is kihagyott. Akkor úgy fogalmazott, hogy egy emberélet esetleges megmentése mindennél fontosabb.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Március 31. 08:08, hétfő | Sport
Bundesliga - Lőw Zsolt: a Bajnokok Ligájába kell vezetnem a Leipziget
Az RB Leipzig labdarúgócsapatánál vasárnap megbízott vezetőedzőnek kinevezett Lőw Zsolt azt mondta: a fő cél az, hogy a szezon végén a Bajnokok Ligája-indulást jelentő helyek valamelyikén végezzenek.
2025. Március 30. 08:50, vasárnap | Sport
Labdarúgó NB I - Nyíregyházán győzött magabiztosan az éllovas Puskás Akadémia
A listavezető Puskás Akadémia magabiztosan, 2-0-ra győzött a Nyíregyháza vendégeként a labdarúgó OTP Bank Liga 25. fordulójának szombat esti mérkőzésén.
2025. Március 29. 08:59, szombat | Sport
Labdarúgó NB I - A Debrecen nyerte a kiesési rangadót
Az utolsó előtti Debrecen kétgólos győzelmet aratott a sereghajtó Kecskemét otthonában a labdarúgó OTP Bank Liga 25. fordulójának péntek esti nyitómérkőzésén. A végeredmény már az első félidőben kialakult.
2025. Március 28. 07:50, péntek | Sport
Férfi kézilabda BL - A Szeged egygólos hátrányból várja a PSG elleni visszavágót
A Szeged házigazdaként 31-30-ra kikapott a Paris Saint-Germain együttesétől a férfi kézilabda Bajnokok Ligája csütörtöki játéknapján, a negyeddöntőbe jutásért zajló párharc első mérkőzésén.